کاتالوگ الکترونیک

کاتالوگ الکترونیک
4 مزیت کاتالوگ الکترونیک چیست ؟* بجای آنکه وقت خود را صرف مطالعه تعداد زیادی کاتالوگ نمایید , می توانید کلیه محصولات را با توضیح کامل در یک وب سایت مطالعه نمایید* مشتریان محترم می توانند کل...
4 مزیت کاتالوگ الکترونیک چیست ؟* بجای آنکه وقت خود را صرف مطالعه تعداد زیادی کاتالوگ نمایید , می توانید کلیه محصولات را با توضیح کامل در یک وب سایت مطالعه نمایید* مشتریان محترم می توانند کلیه محصولات همستر ایران در یک نقطه مشاهده نمایند* کلیه محصولات دارای توضیحات طریقه استفاده می باشد* شما می توانید بدون در نظر گرفتن موجودی واقعی کلیه محصولاتی که در حال حاضر موجود است و یا در آینده به انبار همستر ایران اضافه خواهد شد را مطالعه نمایید .این بخش کلیه محصولات همستر ایران با توجه به شرکت تولید کننده محصول قرار داده شده است .در این بخش برخی از محصولات در انبار همستر ایران موجود نیست ولی به زودی به لیست انبار همستر ایران افزوده خواهد شد .با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را در خدمت رسانی بهتر باری فرمایید ( بخش ارتباط با ما)
بیشتر

کاتالوگ الکترونیک 390 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • bode (بؤده)
  این شرکت آلمانی می باشد محصولات این شرکت مرتبط به ضد عفونی دست و اشیا می باشد که با بالاترین کیفیت تولید می گرددManufacturing more than 400 products at its Hamburg-Stellingen site in Germany, BODE Chemie is one of Europe’s leading suppliers in the fields of disinfection, cleaning, skin care and skin antisepsis. The high-performance hand disinfectants are only one highlight in BODE’s comprehensive range of products, which are used in more than 50 countries around the globe.Since 2009, BODE has been a wholly owned subsidiary of PAUL HARTMANN AG in Heidenheim, Germany. With the acquisition, both companies have been able to expand their expertise in infection protection. By combining well-proven HARTMANN solutions such as sterile clothing, drapes or customised operating theatre sets with the extensively reviewed disinfectants from BODE, HARTMANN is your one-stop resource for solutions protecting against infection.Aiming at offering our customers scientifically proven solutions, the BODE SCIENCE CENTER was established in 2011, combining science and practice in infection protection.
 • buddy(بادی)
  برند buddyمحصول کشور تایلند است.اقدام به تولید انواع خوراک جوندگان نموده است.در این بخش کاتالوگ می توانید محصولات این شرکت را بدون در نظر گرفتن دسته بندی خاص ملاحظه نمایید .در نظر داشته باشید که این بخش کاتالوگ الکترونیک می باشد . جهت تهیه و خرید محصولات به فروشگاه اینترنتی که دارای دسته بندی تخصصی جوندگان می باشد , مراجعه فرمایید.در صورتی که محصولی در لیت فروشگاه موجود نیست و تمایل دارید که در اختیار داشته باشید در قسمت نظرات محصول اعلام نمایید , تا در لیست واردات بعدی قرار دهیم.
 • ferplast (فرپلاست)
  شرکت ferplast (فرپلاست) واقع در ایتالیا می باشد .در این بخش کاتالوگ می توانید محصولات این شرکت را بدون در نظر گرفتن دسته بندی خاص ملاحظه نمایید .در نظر داشته باشید که این بخش کاتالوگ الکترونیک می باشد . جهت تهیه و خرید محصولات به فروشگاه اینترنتی که دارای دسته بندی تخصصی جوندگان می باشد , مراجعه فرمایید.در صورتی که محصولی در لیت فروشگاه موجود نیست و تمایل دارید که در اختیار داشته باشید در قسمت نظرات محصول اعلام نمایید , تا در لیست واردات بعدی قرار دهیم.
 • ...

  شرکت flamingo (فلامینگو) واقع در بلژیک می باشد . در این بخش کاتالوگ می توانید محصولات این شرکت را بدون در نظر گرفتن دسته بندی خاص ملاحظه نمایید . در نظر داشته باشید که این بخش کاتالوگ الکترونیک می باشد . جهت تهیه و خرید محصولات به فروشگاه اینترنتی که دارای دسته بندی تخصصی جوندگان می باشد , مراجعه فرمایید. در صورتی که محصولی در لیت فروشگاه موجود نیست و تمایل دارید که در اختیار داشته باشید در قسمت نظرات محصول اعلام نمایید , تا در لیست واردات بعدی قرار دهیم.

 • GIMBORN(جمیبرن)
  برند Gimborn محصول کشور ایتالیاست. این برند به همراه برند هلو کیتی (hello kitty) اقدام به تولید انواع خوراک جوندگان نموده است. در این بخش کاتالوگ می توانید محصولات این شرکت را بدون در نظر گرفتن دسته بندی خاص ملاحظه نمایید .در نظر داشته باشید که این بخش کاتالوگ الکترونیک می باشد . جهت تهیه و خرید محصولات به فروشگاه اینترنتی که دارای دسته بندی تخصصی جوندگان می باشد , مراجعه فرمایید.در صورتی که محصولی در لیت فروشگاه موجود نیست و تمایل دارید که در اختیار داشته باشید در قسمت نظرات محصول اعلام نمایید , تا در لیست واردات بعدی قرار دهیم.
 • habitrail...
  شرکت habitrail (هبیتریل) واقع در کانادا می باشد .در این بخش کاتالوگ می توانید محصولات این شرکت را بدون در نظر گرفتن دسته بندی خاص ملاحظه نمایید .در نظر داشته باشید که این بخش کاتالوگ الکترونیک می باشد . جهت تهیه و خرید محصولات به فروشگاه اینترنتی که دارای دسته بندی تخصصی جوندگان می باشد , مراجعه فرمایید.در صورتی که محصولی در لیست فروشگاه موجود نیست و تمایل دارید که در اختیار داشته باشید در قسمت نظرات محصول اعلام نمایید , تا در لیست واردات بعدی قرار دهیم.
 • ...
  hamster iran (همستر ایران) واقع در ایران می باشد .محصولاتی که در این بخش ملاحظه می فرمایید به سفارش همستر ایران تولید شده استدر این بخش کاتالوگ می توانید محصولات این شرکت را بدون در نظر گرفتن دسته بندی خاص ملاحظه نمایید .در نظر داشته باشید که این بخش کاتالوگ الکترونیک می باشد . جهت تهیه و خرید محصولات به فروشگاه اینترنتی که دارای دسته بندی تخصصی جوندگان می باشد , مراجعه فرمایید.در صورتی که محصولی در لیت فروشگاه موجود نیست و تمایل دارید که در اختیار داشته باشید در قسمت نظرات محصول اعلام نمایید , تا در لیست واردات بعدی قرار دهیم.
 • Imac(ایماک)
  Imac is a cutting edge company with a long and rich history. In 1964, when we were established, the industrial spirit combined perfectly with our passion for craftsmanship. More than 40 years have passed but the same philosophy prevails. A winning philosophy that has enabled us to continually grow and be appreciated everywhere from Italy to Europe, from Asia to South America.
 • karlie (کارلی)
  شرکت karlie (کارلی) واقع در آلمان می باشد .در این بخش کاتالوگ می توانید محصولات این شرکت را بدون در نظر گرفتن دسته بندی خاص ملاحظه نمایید .در نظر داشته باشید که این بخش کاتالوگ الکترونیک می باشد . جهت تهیه و خرید محصولات به فروشگاه اینترنتی که دارای دسته بندی تخصصی جوندگان می باشد , مراجعه فرمایید.در صورتی که محصولی در لیت فروشگاه موجود نیست و تمایل دارید که در اختیار داشته باشید در قسمت نظرات محصول اعلام نمایید , تا در لیست واردات بعدی قرار دهیم.
 • KIKI (کی کی)
  شرکت KIKI (کی کی) واقع در اسپانیا می باشد .در این بخش کاتالوگ می توانید محصولات این شرکت را بدون در نظر گرفتن دسته بندی خاص ملاحظه نمایید .در نظر داشته باشید که این بخش کاتالوگ الکترونیک می باشد . جهت تهیه و خرید محصولات به فروشگاه اینترنتی که دارای دسته بندی تخصصی جوندگان می باشد , مراجعه فرمایید.در صورتی که محصولی در لیست فروشگاه موجود نیست و تمایل دارید که در اختیار داشته باشید در قسمت نظرات محصول اعلام نمایید , تا در لیست واردات بعدی قرار دهیم.
 • trixie ( تریکسی )

  این شرکت از سال 1974 تا کنون اقدام به بخش لوازم حیوانات خانگی نموده است شرکت تریکسی واقع در آلمان می باشد . در این بخش کاتالوگ می توانید محصولات این شرکت را بدون در نظر گرفتن دسته بندی خاص ملاحظه نمایید . در نظر داشته باشید که این بخش کاتالوگ الکترونیک می باشد . جهت تهیه و خرید محصولات به فروشگاه اینترنتی که دارای دسته بندی تخصصی جوندگان می باشد , مراجعه فرمایید. در صورتی که محصولی در لیت فروشگاه موجود نیست و تمایل دارید که در اختیار داشته باشید در قسمت نظرات محصول اعلام نمایید , تا در لیست واردات بعدی قرار دهیم. Pets have been at the centre of our attention for 40 years. Our passion for pets and their owners and our interest in them have helped us grow continuously. As market leader TRIXIE Heimtierbedarf (Pet Supplies) GmbH & Co KG regularly supplies about 5,000 customers in Germany with approximately 6,000 items for dogs, cats, small animals, fish and reptiles. Today more than 300 employees work in the company's headquarters in Tarp, in administration as well as in warehousing. In addition to that the company trains apprentices in seven different professions. 25 sales representatives and two merchandisers provide customer service for Germany and Austria. Another six sales reps look after our direct marketing in UK, and eight more cover the French market. The company's comprehensive range of products is exported to more than 70 countries. The complete logistical service and handling of orders is done from Tarp. Innovative products, modern technology, fast delivery capacity, customer-oriented service and highly motivated employees can be named as some of our success factors. Many of our product lines are developed, checked and tested in-house by our experts. High quality standards as well as meticulous attention to customer care are a top priority for us.

 • ...
  شرکت versele laga (ورسله لاگا) واقع در بلژیک می باشد .در این بخش کاتالوگ می توانید محصولات این شرکت را بدون در نظر گرفتن دسته بندی خاص ملاحظه نمایید .در نظر داشته باشید که این بخش کاتالوگ الکترونیک می باشد . جهت تهیه و خرید محصولات به فروشگاه اینترنتی که دارای دسته بندی تخصصی جوندگان می باشد , مراجعه فرمایید.در صورتی که محصولی در لیت فروشگاه موجود نیست و تمایل دارید که در اختیار داشته باشید در قسمت نظرات محصول اعلام نمایید , تا در لیست واردات بعدی قرار دهیم.
 • محصولات...

  در این بخش محصولاتی قرار می گیرد که تابع برند خاصی نبوده و صرفا از چین وارد می گردد بیشتر این محصولات شامل قفس می باشد

 • MPS ام پی اس

  کمپانی MPS سی و پنج سال پیش فعالیتش را با تزریق پلاستیک در ایتالیا آغاز کرد. MPS از 10 سال قبل با ورود به عرصه اکسسوری پت تجربیات 35 ساله خود را در این زمینه به کار گرفته و توانسته محصولاتی با خلاقیت و کیفیت بسیار بالا تولید نماید.امروز کمپانی MPS به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده اکسسوری اصلی پت در اروپا مطرح است. کلیه محصولات کمپانی MPS تولید شده در ایتالیا با کیفیت و طراحی زبانزد ایتالیایی می باشند

 • ...

  در سال 1837 یک شرکت تجاری کوچک در روستای زیبا را از Heiligenrode، نزدیک به Bremen، آلمان تاسیس شد. ناشی از عشق و علاقه به طبیعت و حیوانات، این شرکت بزرگ از نسلی به نسل برای تبدیل شدن به یکی از اولین تولید کنندگان عمده مواد غذایی حیوان خانگی در آلمان

  In 1837 a small trading company was founded in the idyllic village of Heiligenrode, near Bremen, Germany. Stemming from a familial love of and interest in nature and animals, this company grew from generation to generation to become one of the first major pet food manufacturers in Germany…the company we now call Vitakraft.

  High quality coupled with an innovative and wide range of products adapted to the specific dietary needs of household pets quickly opened the market in Germany, throughout Europe, and overseas. Today, 175 years later, Vitakraft is a dynamic group of companies, operating successfully in Europe, North and South America and Asia. Skilled and committed staff from more than 20 countries work for the well-being of pets, and thus help to develop the trust that the Vitakraft brand inspires in millions of pet owners worldwide.

  It is this enduring passion for animals and commitment to their well being that continues to shape our company style and objectives.

 • padovan(پادوان )

  ما مراقب حیوانات خانگی شما هستیم.

  زندگی با یک حیوان تجربه ای منحصر به فرد است. ارتباط خاصی که در این بین برقرار می شود با مسئولیتی بزرگ همراه است. ما با پیشنهاد محصولاتی خاص با کیفیت بالا مراقب سلامت و رفاه حیوانات خانگی شما هستیم و این محصولات پاسخی به نیاز آن دسته از افرادی است که می خواهند بهترین ها را در اختیار حیوانات عزیزشان قرار دهند. این کمپانی در نتیجه علاقه Signor Clemente Padovan به حیوانات تاسیس گردید و این دلیل نام گذاری محصولات ما با این نام می باشد. در سال 1953 او اولین غذای پرنده را تهیه کرد و حتی امروز این کمپانی دارای ارزش های مشابه می باشد و شعار ما تبدیل تجربه زندگی با حیوانات در خانه به یک لذت همیشگی است. ما در انتخاب مواد اولیه بسیار دقیق عمل کرده و همواره این مواد را از مبدا تولید اصلی در سر تا سر جهان تهیه می کنیم و این در حالی است که جهت حصول اطمینان از کیفیت محصولات، کلیه پروسه تولید در این کمپانی واقع در ایتالیا اتفاق می افتد.

  محصولات ما نتیجه انتخاب بهترین مواد اولیه و دانش متخصصین ما در زمینه تغذیه حیوانات خانگی می باشند که در برگیرنده محصولات متنوع جهت برآورده نمودن نیاز گونه های مختلف حیوانات خانگی در سنین و شرایط متفاوتی از زندگی می باشد. محصولات ما در 15 کشور اروپایی که مراقبت از حیوانات به صورت بنیادین در فرهنگ مردمان این سرزمین ها وجود داردبه شدت مورد ستایش می باشد. از زمان شروع اولین محصول کمپانی Padovan (Canary Mix) این کمپانی خانوادگی امروزه توسط نسل دوم خود اداره شده و علاوه بر رنج کاملی از غذاهای پرندگان، غذاهای جوندگان و ماهی های آکواریومی نیز شامل می شود. سرانجام با در نظر گرفتن اهمیت مخاطبان مان رنج محصولات جدید Wellness در نتیجه همکاری با محققین دانشگاهی تولید شده که دربرگیرنده ترکیبی از مواد اولیه و جدیدترین دانش روز می باشد تا بهترین محصولات غذایی در اختیار دوستان چهارپایمان قرار گیرد.

 • kaytee(کایتی)

  این برند یک برند آمریکایی است و دارای محصولات متنوع و با کیفیتی می باشد.

 • RAFF

  محصولات رف مربوط به کارخانه والپت یک برند ایتالیایی است و دارای محصولات با کیفیت و متنوعی می باشد.

 • DUVOPLUS

  Duvo + یک برند بلژیکی می باشد که دارای محصولات متنوع و با کیفیی در زمینه جوندگان می باشد.
  و این برند زیر شاخه ای از محصولات شرکت laroy group  می باشد.

 • WitteMolen

  محصولات برند WitteMolen هلندی می باشد و دارای محصولات با کیفیت و متنوعی در زمینه جوندگان می باشد.

 • Rolly
 • تاپ فید
 • پی سی ال
 • کیوت کت
 • رویال
 • فوراور
 • نوتری پت
 • همستر شاپ
 • تافته
 • اسمارت هارت
 • رودوفیل
 • یادگار
 • بنلوکس
 • تصفیه هوا
 • Happy Bunny
در صفحه
نمایش 1 - 12 از 390 آیتم
نمایش 1 - 12 از 390 آیتم